Akcesoria dla malarzy i nie tylko


Dom / piątek, Luty 16th, 2018

Gdzie kupić odpowiednie paspartu czy też dobre ramy do obrazów? Ile trzeba zainwestować w tego rodzaju rzeczy? Odpowiedzi na tego rodzaju pytania poszukują wszyscy, którzy chcieliby nabyć dobry towar w dobrej cenie. To jak najbardziej uzasadnione, bo na rynku mamy rzeczywiście sporo artykułów i to w każdym obszarze, ale istotne jest to, żeby ewentualne zakupy zrobić w dobrych cenach.

Nikt z nas nie lubi przepłacać, bo w końcu każdy ciężko pracuje na każdą złotówkę i jeśli już przychodzi wydawać zarobione pieniądze to trzeba robić to z rozwagą.

Wróćmy jednak do zasadniczego tematu niniejszego artykułu, bo wszak miała być mowa o ramach do obrazów i paspartu. Jeśli chodzi o ramy do obrazów to w zasadzie nie ma tutaj za wiele do powiedzenia, chyba tylko poza tym, że różnych ich wzorów mamy na naszym rynku dostatek i każdy może zakupić taką ramę, o jaką konkretnie chodzi. Nawiasem mówiąc, można też tego typu rzeczy zamówić bezpośrednio u producenta, który nie tylko szybko wykona zlecenie, ale też doradzi, co wybrać, żeby osiągnąć pożądany efekt.

A paspartu? To innymi słowy mówiąc, kartonowa ramka z wycięciem, o powierzchni trochę mniejszej od powierzchni karty z ilustracją czy obrazu, którą umieszcza się najczęściej w ramie obrazu. To swoistego typu tło dla obrazu czy grafiki. Musi ono mieć odpowiednią szerokość, żeby to, co będzie umieszczone w jego centrum dobrze się prezentowało. Współczesne paspartu wykonuje się techniką kaszerowania, która polega na oklejaniu kartonowej ramki cienkim papierem. Wybór kolorów i wzorów jest tak szeroki, że każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający, może wybierać do woli.

Zobacz też: Ramy do obrazów | Nielsenpolska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *